Špirála-skladaný kohútiky

Podrobnosti o produkte

Ťuknite na položku Vložiť drôt vlákno je tiež označované ako "st kohútiky" (wherein "st" je skratka z angličtiny "Vývrtka"), je špeciálny kohútika pre spracovanie drôtu vlákno vložiť montážnych otvorov a štrukturálnych dimenzií sú vyrábané podľa vnútroštátne normy, ako je GB - 83, jemné strojnú a ručnú drôtu, ktoré môžu byť použité rovnako.

Ťuknite na položku Vložiť drôt vlákno možno rozdeliť do zliatiny stroj, ruka kohútikom, bežné oceľové stroj, ruky ťuknite a špeciálne kohútika.

1. zliatiny strojnú a ručnú tap: neželezných kovových zliatin Alcan, horčíkovej zliatiny a zliatiny medi, rozstup je menší než 2,5 mm a rozstup je väčšia než 2,5 mm a ihrisko je dvojaký.

Označenie metódy: STD × p st je špeciálny vnútorný závit kód pre vloženie závit drôtu.

Príklad označenia: špeciálne kohútika pre spracovanie a montáž špecifikáciu 8 × 1. 25 drôt vlákno vložiť spodnej zásuvky vlákno sa používa na zliatiny, označené ako st8 × 1. 25

2. bežné oceľové stroj a ruky ťuknite: vnútorný závit používajú v kovové materiály ako oceľ, liatina, oceľoliatiny, atď, je dvojitým ťuknutím.

3. špeciálne batérie môžete navrhnuté a vyrobené podľa potrieb zákazníkov. napríklad v mäkkého hliníka, medi hore nohami a hlavou, ručný Lis kohútika, Špeciálny stroj tap jednotného bežné oceľové navrtávanie, ťuknite na nehrdzavejúcu oceľ, ploché dno tap pre slepé diery, skrutka kohútika, závit kohútika, atď.

TAP8.jpg

Changling je slávny nástroj továreň s výrobca priamy predaj výrobkov a certifikácie ISO, Vitajte na veľkoobchod drôtené špirálové skladaný batérie od nás.
Vyšetrovanie
[[ImgSrc-PhoneChat]]