Špirálovité kohúty

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Kohútik na vloženie drôtených nití je tiež označovaný ako "st tap" (kde "st" je skrátená z anglického "vývrtka"), čo je špeciálny kohútik na spracovanie montážnych otvorov pre vložku drôtených nití a konštrukčné rozmery sú vyrábané podľa podľa národných noriem, ako je GB-83, stroj Fine a ručného drôtu, ktoré môžu byť použité aj.

Kohútik na vloženie drôtu je možné rozdeliť na ľahkú zliatinu, ručný kohútik, bežný oceľový stroj, ručný kohútik a špeciálny kohútik.

1. stroj na ľahkú zliatinu a ručný kohútik: pre zliatiny neželezných kovov, ako sú Alcan, zliatina horčíka a zliatina medi, rozstup je menší ako 2,5 mm a rozstup je väčší ako 2,5 mm a rozteč je dvojnásobná.

Metóda označovania: STD × p st je špeciálny kód vnútornej nite pre vložku s drôtenou niťou.

Príklad označenia: špeciálny kohútik pre špecifikáciu spracovania a inštalácie 8 × 1. 25 závitových vložiek s dolným závitom je použitý na ľahkú zliatinu označenú ako st8 × 1. 25

2. spoločný oceľový stroj a ručný kohútik: vnútorný závit používaný v kovových materiáloch, ako je oceľ, liatina, liatina atď., Je dvojitý kohútik.

3. špeciálne kohútiky môžu byť navrhnuté a vyrobené podľa potrieb zákazníkov. napríklad z mäkkého hliníka, z medi s hornou a spodnou stranou, ručný lisovací kohútik, špeciálny strojový kohútik pre jediné spoločné oceľové závitovanie, kohútik pre nehrdzavejúcu oceľ, plochý spodný kohútik pre zaslepenie otvoru,

TAP8.jpg

Changling je slávny továreň nástrojov s výrobcom priamy predaj výrobkov a certifikácia ISO, vitajte na veľkoobchodné drôtené špirálové kohúty od nás.
Vyšetrovanie