Jednoduchý inštalačný nástroj

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Montážna pomôcka

Užšom zmysle oceľového drôtu Lo nastaví oceľového drôtu Lo nastaví inštaláciu nástroja je špeciálne inštalácie kľúča, používa hlavne pre ocele stud závitom dno diery inštalácie, jeho základným princípom je sadu špirálové oceľové drôty cez sprievodca skrutka , núti priemer zmrštenia, aby sa úspešne do dolnej časti rozdelená na ručné a automatické inštalačný kľúč. Generalizované sadu špirála oceľového drôtu inštalačné nástroje patria:

1, tap: pre spracovanie oceľového drôtu vo vnútri zariadenia skrutkovacieho otvoru vlákno;

2, inštalačný kľúč: oceľové drôtené špirálové súpravy do otvoru so závitom;

3, ťah zariadenia: používa zlomené vodiče skrutku stopka;

4, odstrániť kryt prístroja: pri odstraňovaní do otvor so závitom v oceľového drôtu špirála súpravy;

5, závit zapojte gage: použitý pre test inštalácie z oceľového drôtu vo vnútri závitom dieru.

Rozsah žiadosti

Oceľový drôt po skúške dlhodobej práce v produkte, skrutka štruktúra je spoľahlivý, dobrý výkon, jednoduché použitie. Diely môžu byť použité v rôznych priemyselných odvetviach, používať skrutky produkty, je objekt, ako je použitý v: leteckého a kozmického priemyslu, lodiarstva, obranný priemysel, automobilový priemysel, hardware elektronika, všetky druhy strojov

Výhody

1. predlžujú životnosť: pretože skrutka drôt je nerezový materiál, Vysoká tvrdosť, vykonať mäkké základne zvýšené desiatky stovky kusov niť života; Zvyšuje jeho pevnosť, ale aj vyhnúť sa vypínací, narušovanie pracky.

2. zvýšiť silu pripojenia: mäkký, ako nízka intenzita môže byť použitý pre hliník a zliatiny horčíka materiálov, dreva, plastu, gumy a atď ľahko deformácie a nízka pevnosť materiálov, vyhnúť klzké hodváb, fenomén, ako zle zub.

3. zvyšuje jazdnou plochou, sa môžu vyžadovať silnú väzbu a Nepridávať skrutka priemer diery častí tenkého tela.

4. zvýšenie únosnosti závitovým pripojením a sila únava: pomocou oceľového drôtu môže odstrániť odchýlka skrutka skrutka a skrutka dieru medzi typu pitch a zub, sa zaťaženie rovnomerne rozložené, aby sa zlepšila únosnosť skrutiek závitové prípojky a odolnosť proti únave. Môžu byť použité v keramika, plast, sklo a iné tvrdé krehké krehký materiál Spojovacie upevnenia. Účinne zabraňujú prasknutiu fenomén.

5. hrdza smrti: špirála z oceľového drôtu nastaví vlastnosti samotného materiálu a jeho povrch je veľmi hladký, použite v náročných prostrediach, ako sú vlhkosť, koróziu, nebude robiť zodpovedajúce matrix hrdze, vyhnúť kvôli hrdze závitových otvorov nedokáže odstrániť a nahradiť drahé matrix straty. Možno v chemickom priemysle, leteckej, vojenského vybavenia a iných vysoký koeficient poistenie.

6.Wear-odolné, tepelne odolné, odolné proti korózii: špirála z oceľového drôtu súpravy veľmi vysoká povrchová úprava, môže účinne znížiť trenie medzi internými a externými závitom samotného materiálu ale aj vysokej teplote odolná, antikorózne vlastnosti. Často je možné odstrániť, montáž dielov a často zase skrutkovacieho otvoru, predlžujú jeho životnosť.

7.earthquake, prevenciu voľne: typ zamykanie skrutku špeciálne štruktúry v silných vibrácií a otrasov prostredia uzamkne skrutku skrutkovacieho otvoru, nie voľne, zámok je lepšia ako ostatné blokovacím zariadením. Môžu byť použité na energetických zariadení, nástrojov a metrov, presnosť a aerospace, leteckej, vojenského vybavenia a iných vysoký koeficient poistenie.

8. ľahká údržba: v prípade závitom spracovanie chyby alebo poškodenia vnútorný závit opraviť pomocou oceľového drôtu spraviť skrutku matice, a môžete použiť originálne skrutky, rýchlo a ekonomicky. Jednoduché príklady, ako napríklad bloku motora, textilné špeciálne diely, všetky druhy hliníkových dielov, sústruh nôž neskôr vyradené kvôli poškodeniu skrutkovacieho otvoru, opätovným ťuknutím tak dlho, ako inštalácia skrutka koša sa vracia do života.

9. metrický systém skrutku zub transformácie: pomocou oceľového drôtu špirála sety pre metriku prosím - prosím - palca otvor medzinárodný štandardný závit, je veľmi pohodlné, rýchle, ekonomických, praktických, uplatniteľné na dovozné a vývozné výrobky.

Špirála z oceľového drôtu sady montážneho procesu

Vŕtanie, odposluch, nainštalovať drôt set, vrazil handle montáž štyri hlavné kroky, pozri nižšie:

1, vŕtanie

Použitie tabuľky do veľkosti vŕtania, vŕtania je väčšia alebo rovná L2; Pozor nie vŕtať v kužeľ, cvičenie nie je ľahké vybrať a vážne, nie pád do čipu môže spôsobiť škodu. Nudiť po umožnené stab povaha pomarančová koža, pomarančová koža hĺbka by nemala byť viac ako 0,4 P, počítadlo nudné moc je zlé pre drôt súbory inštalácie.

Installation tool4881.png

2 Ťuknite na položku

S príslušnou špecifikáciou drôtené súpravy špeciálne tap navrtávanie Výčapné nesmie presiahnuť dĺžku drôtu dĺžky, aby všetky odposluch diera, Výčapné správnosť rozhodnutia napokon standard Štandardné skrutkovacie diera tolerancie zóny, používateľ si môže podľa k požadovanej presnosti skrutkovacieho otvoru Výčapné metódy podľa potreby a spôsob mazania, slepá diera Poklepaním na násilne Ak je to vhodné, aby sa zabránilo zlomené kohútika.

Musí byť čistý po Výčapné závitom diera, dostupné komprimované vzduchová pištoľ na ranu, slepé diery by aj pri diere Striekacia pištoľ zdola vyčistiť dlhé, tiež môžete použiť metódu čistenia upratať.

Installation tool5686.png

Installation tool5795.pngInstallation tool5899.png

3, inštalácia

Zvyčajne nainštalované aplikácie manuálne kľúče set hodváb, hodvábne sád zárezy v rukáve, vreteno cez drôt súbor prilepené na inštaláciu rukoväť a priskrutkovanie sprievodca bush na základňu, skrutkové otvory v smere hodinových ručičiek rotujúce vreteno. Malé inštalácie a 14 x 2 alebo viac hrubé vlákno pri hodvábne hodvábne sadu inštalačných Kedy použiť "T" typu slot alebo jednoduché skrutku hlava kľúča na inštaláciu, ale mali venovať pozornosť nie pôsobiť na hodváb set nainštalované rukoväť väčšie osové predchádzať chaotickému sponou , alebo nainštalujte popisovač je rozbité.

Installation tool6567.png

4, zvládnuť nefunkčné inštalácie

Diera, chcete nainštalovať drôt sady ťah, vrazil všeobecne použitie zarovnanie popisovača inštalácie, s približne 200 g kladivo búšenie môžete odstrániť, viac ako 18 x 2,5 hrubé vlákno hodváb a sadu jemné vlákno nad 14 x 1,25 hodváb, s nosom ihly klieští a ohýbať Nainštalujte popisovač môže byť odstránený.

5, uzavrieť oceľového drôtu špirála sety

Problémy počas inštalácie procesu, alebo kvôli drôt nastavený čas je príliš dlhý, môže byť odstránená používajte rukáv, rukáv prístroj dať do hodváb sada otvoru na rúčke s kladivom búšenie, s ručne hold rukoväť napätie spinning vlákno môže trvať drôt sady.

Installation tool7365.png

Changling je slávny továreň nástrojov s výrobcom priamy predaj a certifikácia ISO, vitajte na veľkoobchodný drôt jednoduchý inštalačný nástroj od nás.

Vyšetrovanie