Jednoduchý inštalačný nástroj

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Jednoduchý inštalačný nástroj

Úzkým zmyslom pre oceľové drôty Lo súpravy oceľových drôtov Lo súpravy inštalačného nástroja je konkrétne inštalačný kľúč, ktorý sa používa hlavne pre oceľové svorníky v inštalácii spodnej diery skrutkového závitu, základným princípom je, že súprava špirálového oceľového drôtu cez vodiacu skrutku, nútenie zmrštenia priemeru, aby bolo možné úspešne do dna, rozdelené na ručné a automatické inštalačné kľúče. Všeobecná sada nástrojov na inštaláciu špirálového oceľového drôtu zahŕňa:

1, kohútik: používa sa na spracovanie oceľového drôtu vo vnútri inštalácie otvoru na závit v závite;

2, montážny kľúč: špirála z oceľového drôtu zasunutá do otvoru so závitom;

3, prítlačné zariadenie: používa sa na inštaláciu drieku drieku so zlomeným drôtom;

4, Odstráňte krycie zariadenie: používa sa na odstránenie otvoru so závitom v súpravách špirály z oceľového drôtu;

5, závitová zátka: používa sa na skúšobnú inštaláciu oceľového drôtu vo vnútri otvoru na závit.

Rozsah aplikácie

Oceľový drôt po dlhodobom pracovnom teste vo výrobku, štruktúra skrutky je spoľahlivá, výkon dobrý, ľahko použiteľný. Časti môžu byť použité v rôznych priemyselných odvetviach, na použitie skrutkových výrobkov, je predmetom napríklad použitie v: letecký priemysel, stavba lodí, obranný priemysel, automobilový priemysel, hardvérová elektronika, všetky druhy strojov

výhody

1. predĺžiť životnosť: pretože drôtená skrutka je z nehrdzavejúcej ocele, vysoká tvrdosť, aby mäkká základňa zvýšila desiatky až stovky kusov životnosti závitu; Zvýšila svoju pevnosť, ale zároveň zabránila vypínaniu, narušeniu pracky.

2. Zvýšenie pevnosti spojenia: mäkké, ako napríklad nízka intenzita, sa môžu použiť na materiály z hliníka a horčíka, drevo, plast, gumu atď., Ktoré sa ľahko deformujú a materiály s nízkou pevnosťou sa vyhýbajú klzkému hodvábu, javu, ako je nesprávny zub.

3. Pri zväčšovaní nosnej plochy je možné použiť pevné spojenie a nepridávať priemer otvoru pre skrutky tenkých častí tela.

4. zvýšiť únosnosť závitového spojenia a únavovú pevnosť: pomocou oceľového drôtu môžete eliminovať odchýlku skrutkovej skrutky a odchýlku otvoru skrutky medzi rozstupom a typom zuba, rovnomerne rozložiť zaťaženie, aby sa zvýšila únosnosť závitového závitu spojenia a odolnosť proti únave. Dá sa použiť na upevnenie spojov z keramického, plastového, skleneného alebo iného tvrdého krehkého materiálu. Účinne predchádzať fenoménu prasknutia.

5.Rust Death: oceľová drôtová špirála nastavuje vlastnosti materiálu samotného a jeho povrch je veľmi hladký, použitie v drsných prostrediach, ako je vlhkosť, korózia, nevyvolá zodpovedajúce matice hrdze, vyhnite sa kvôli hrdzavým závitovým otvorom odstráňte a nahradiť drahú stratu matrice. Dá sa použiť v chemickom priemysle, letectve, vojenskom vybavení a ďalších potrebných koeficientoch poistenia.

6. Odolné voči opotrebeniu, odolné voči teplu a korózii: Keďže špirála z oceľového drôtu nastavuje veľmi vysokú povrchovú úpravu, môže účinne znižovať trenie medzi vnútorným a vonkajším závitom skrutky samotného materiálu, ale tiež má vlastnosti odolné voči korózii odolné voči vysokej teplote. Často sa dá použiť na odstránenie, inštaláciu častí a často na otočenie otvoru skrutky, na predĺženie životnosti.

7.Otvorte, zabráňte uvoľneniu: typ zaisťovacej skrutky špeciálna štruktúra v silných vibráciách a nárazových prostrediach zaistí skrutku v otvore pre skrutku, nie je uvoľnená, zámok je lepší ako iné zaisťovacie zariadenie. Môže byť použitý na pohon zariadení, prístrojov a meračov, presných a leteckých, leteckých, vojenských zariadení a ďalších požadovaných vysokých koeficientov poistenia.

8. Ľahká údržba: v prípade chýb spracovania závitu alebo poškodenia opravy vnútorného závitu môže oceľový drôt vyrobiť maticu skrutky a použiť pôvodnú skrutku rýchlo a hospodárne. Jednoduché príklady, ako sú blok motora, textilné špeciálne diely, všetky druhy hliníkových častí, sústruhový nôž neskôr zošrotovaný v dôsledku poškodenia otvoru pre skrutku, poklepaním znova, pokiaľ sa inštalácia skrutky vráti k životu.

9.Metrický systém transformácie zubov: pomocou súpravy oceľových drôtov špirály pre metrické prosím - palce prosím - medzinárodný štandardný závitový otvor, je veľmi pohodlný, rýchly, ekonomický, praktický, použiteľný na akýkoľvek import a export produktov.

Zostavy špirály z oceľového drôtu v procese montáže

Vŕtaním, poklepaním, inštaláciou súpravy drôtov, inštaláciou prítlačnej rukoväte štyroch hlavných krokov, pozri nižšie:

1, vŕtanie

Použite tabuľku do veľkosti vŕtania, hĺbka vŕtania je väčšia alebo rovná L2; Pozor, nevŕtajte kužeľ, vŕtačku nie je ľahké zvoliť a nosiť vážne, nespadnúť do čipu môže spôsobiť poškodenie. Nudí sa, keď sa nechá bodnúť povaha jamky, hĺbka jamky by nemala byť väčšia ako 0,4 P, príliš veľa nudných čítačov je zlé pre montážne sady drôtov.

Inštalačný nástroj4881.png

2, poklepaním

Pri zodpovedajúcej špecifikácii súprav drôtov špeciálneho kohútika na závitovanie musí ťukanie presahovať dĺžku drôtu, na všetky otvory na poklepanie, poklepaním na presnosť rozhodnutia, v konečnom dôsledku štandardnú štandardnú tolerančnú zónu pre skrutkové otvory, môže užívateľ podľa požadovanej presnosti otvoru na skrutku, podľa potreby metódami poklepania a metódy mazania, poklepaním na slepý otvor, ak je to vhodné, aby sa zabránilo zlomenému poklopu.

Mali by byť čisté po závitovaní otvoru so závitom, ak je k dispozícii stlačená vzduchová pištoľ na vyfúknutie, slepé otvory by sa mali použiť aj na otvor striekacej pištole zdola na dlhé čistenie, na čistenie sa môže použiť aj spôsob čistenia.

Inštalačný nástroj5686.png

Inštalačný nástroj5795.pngInštalačný nástroj5899.png

3, inštalácia

Bežne inštalované aplikačné sady ručného kľúča z hodvábu, sady hodvábu v objímke, vreteno cez sadu drôtov prilepené na inštaláciu rukoväte a zaskrutkujte do vodiaceho puzdra, na základni, otvory na skrutky otáčajte v smere hodinových ručičiek. Malá inštalácia a hrubý závit 14 x 2 alebo viac, ak sa inštalácia hodvábneho hodvábu inštaluje pri použití otvoru typu „T“ alebo jednoduchého kľúča na skrutkovanie, ale mali by ste dávať pozor, aby ste nevyvíjali väčšie sily na osadenú sadu hodvábu. aby sa zabránilo narušeniu sponu alebo inštalácia rukoväte je rozbitá.

Inštalačný nástroj6567.png

4, rukoväť prerušená inštalácia

Otvor, chcete nainštalovať súpravy drôtu ťahu, ťah sa zvyčajne používa inštalácia vyrovnávacej rukoväte, s asi 200 ga kladivom búšenie môže odstrániť, pre viac ako 18 x 2,5 hrubé vlákno hodvábnu súpravu a sadu jemných nití nad 14 x 1,25 hodvábu, s je možné odstrániť kliešte na ihly a koleno na inštaláciu rukoväte.

5, vyberte špirálové sady z oceľového drôtu

Problémy počas inštalačného procesu alebo kvôli príliš dlhému nastaveniu drôtu, je možné odstrániť, ak použijete rukáv, zariadenie rukávov vložené do hodvábnej sady vnútorného otvoru na rukoväti s úderom kladiva, dole rukou držte rukoväť k závitu napnutie pradenia môže vybrať súpravy drôtov.

Inštalačný nástroj7365.png

Vyšetrovanie