žiadna závitová závitová súprava na opravu závitu

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Žiadna vložka Tang, známa aj ako žiadna inštalačná vložka závitového držadla , nie je dostupná pre zaslepený otvor .

Prijatie žiadnej vložky (bez inštalačnej rukoväte) pre inštaláciu slepých otvorov sa môže vyhnúť mnohým problémom, napríklad s voľnou bežiacou závitovou vložkou, kvôli tomu, že rukoväť prilieha k skrutke, je veľmi nepríjemné vytiahnuť tang po inštalácii a dokončovaní najmä malých rozmerov, ktoré majú nepriaznivý vplyv na účinnosť inštalácie a vek vložky.

ale inštalačný nástroj žiadnej vložky tang nie je rovnaký ako inštalačný nástroj s voľne bežiacou závitovou vložkou.

Jeden koniec vložky bez tang je ako kužeľ, ktorý stojí na dvoch alebo troch cievkach a jeho inštalačný nástroj je závitový jadro, ktoré bude koordinovať s kužeľovým koncom žiadnej vložky, aby sa zaskrutkovala vložka do slepého otvoru, čo je dosť jednoduché. Po inštalácii bude kužeľový koniec umiestnený priamo v vodiacich častiach závitového otvoru, čo môže byť lepší spôsob, ako zlepšiť silu vloženia vložky závitovania, zatiaľ čo inštalácia   nebude mať vplyv na vek efektívnej dĺžky puzdra .

no tang specification_副本.png


Súprava na opravu závitu bez závitu 


Changling je slávny Thread Repair Kit továreň s výrobcom priameho predaja výrobkov a certifikácie ISO, vitajte na veľkoobchodné drôtu žiadne tang vlákno vložte opravu kit z nás.

Vyšetrovanie