Kategória vloženia závitového drôtu

Vložka závitového drôtu je rozdelená na dva typy: obyčajný a uzamykací, typ uzamykania je vo všeobecnosti založený na kruhovom alebo kruhovom blokovacom kruhu.

1. spoločná vložka s drôtenou niťou

Je viac kruhovým zložením špirálového kruhu, pričom rôzne materiály Shang (ľahká zliatina a všeobecná oceľ), ktoré ho používajú, môžu byť vylepšené závitové spojky pevnosti a pridané súpravy obloženia na zvýšenie pevnosti závitových spojov v porovnaní s metódou, môžu znížiť o 50% objemu, taká hmotnosť na viac svetla, všeobecné typy drôtených skrutiek je rozdelená na má zlomený hluk a nie zlomená štrbina dva druhy, má zlomený slot z hodvábnych súborov, je inštalácia hodvábnych zostáv Hou odstraňovanie inštalačnej rukoväte, robí skrutky hladké. Rozbité drôty sady drážok je nainštalovať odstrániť inštalačné úchyty, skrutky prejsť. Použiť zlomený tank Yu Tongkong (môže byť tiež použitý pre slepé otvory), žiadne zlomené drôty súpravy slúži iba pre slepé otvory.

2. vložka závitového drôtu

Uzatváracia vložka z drôtovej závitovky je vyrobená z kosoštvorcového prierezu viacotáčkových zvitkov z drôtovej rany a tam je väčší multilaterálny uzamykací prstenec v kombinácii s vonkajším závitovým dielom a závitové časti mimo vlastný uzamykací krúžok môžu byť uzamknuté, s voľnou závitovou spojkou, rozdeľte na drážky a rozlomte drážku dvomi spôsobmi.