Rozsiahle použitie vložky závitového drôtu

1. zvýšiť pevnosť spojenia: môže byť použitá pre mäkké zliatiny s nízkou pevnosťou, ako je hliník-horčík. drevo. plasty. deformácia materiálu s nízkou pevnosťou, napríklad gumy, zabráňte posuvu. de. zlý zub.

2 zvýšená plocha ložiska: môže byť použitá na vyžadovanie silného spojenia a nezvyšuje priemer otvorov pre skrutky a tenké časti 3 a zlepšuje podmienky pripojenia: môže byť použitý v keramike. bakelit. krehké krehké materiály, ako je sklenené upevnenie, účinne zabraňujú fenoménu fragmentácie.

4 odolnosť voči opotrebovaniu: často sa používa na demontáž. inštalujte mechanické a často otáčajte otvory pre skrutky počas predĺženia ich životnosti.

5 hrdzavý uzol: môže byť použitý v chemickom priemysle. lodi. vozidiel. mine. mine. terénne vybavenie prispôsobené vlhkosti. koróziu v nepriaznivom prostredí, ako je použitie, jednoduché odstránenie pre inštaláciu a údržbu.

6 anti-voľné: môže byť použitý pre priestor. air. vysoko rizikové situácie, ako je vojenské vybavenie.

7 Odolnosť voči zemetraseniu: môže byť použitá pre prístroje. presná hodnota a energetické vybavenie.

8 pre opravy: jednoduché príklady, ako sú blok motora, hliníkové časti. natrite nôž, ako je napríklad poškodený a vyradený otvor pre skrutku, jednoducho ho poklepte. nainštalujte kryty skrutiek, odpadky sa vrátia z mŕtvych!