Bežné nástroje na vloženie závitových vložiek

Spoločná vložka s drôtenou niťou: vysoká pevnosť, vysoká presnosť, povrchová ľahkosť uzla studeného valcovania presná forma špirálovej cievky z nehrdzavejúcej ocele v tvare kosoštvorca pre vysoko presné vnútorné a vonkajšie závity sústredné, oceľové skrutky nastavené dobre po vytvorení vysoko presnej vnútornej vlákno podľa medzinárodných noriem, jeho výkon je lepší ako vnútorný závit tvorený priamo útočiac na dobré.

Po inštalácii vložka závitového závitu závisí od tolerančného pásma s otvorom so závitom od tolerancií pri výrobe povrchu vložky a tolerancií otvorov vložky drôtu; tolerancia montážnych otvorov, v závislosti od presnosti upevňovacích otvorov vodičov, často tvoriacich 6H, presnosť vysokej tolerancie do 5H, 4H; jednotný štandard nite 2B, 3b. Zvláštna voľba vloženej závitovej väzby z tolerančného pásma potrebná na používanie jednotiek založených na metódach kohútikov a závitov (útok, útok) a mazanie atď., Aby sa zabezpečila vaša presnosť a všetky požiadavky.

Pri inštalácii produktov so závitom často potrebujeme použiť závitové náradie, zomrieť a bežnejší materiál. Toto zariadenie sa dá použiť aj na spracovanie alebo opravu nástrojov na obrábanie závitov, nastaviteľných skrutiek, manuálneho spracovania alebo inštalácie použitých strojov na sklade.